O NAS

Na polskim rynku działamy już od 2006 roku. Pod koniec 2019r. zmieniliśmy nazwę z AVcosmetics na ilily.

Świadczymy usługi w zakresie handlu hurtowego i detalicznego markowymi perfumami oraz kosmetykami. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta i robimy wszystko co w naszej mocy aby był zadowolony z zakupów u nas.

Postanowiliśmy wykorzystać szerokie możliwości internetu, aby stworzyć jedyne takie miejsce, o jakim nie mogą nawet marzyć tradycyjne perfumerie. Na naszych stronach poczują się Państwo jak w ekskluzywnej perfumerii stacjonarnej. Zostaną Państwo otoczeni wspaniałą obsługą naszych konsultantów, którzy zawsze podchodzą do klienta indywidualnie.

Gwarantujemy, że wszystkie produkty oferowane przez nasza firmę to pełnowartościowe, oryginalne i wolne od wad markowe kosmetyki renomowanych firm. Różnice w cenach pomiędzy naszym sklepem a perfumeriami stacjonarnymi wynikają z niższych kosztów oraz mniejszych marży narzucanych na produkty.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, produkty oferowane przez nas kupowane są od autoryzowanych dystrybutorów.

Jak każda Firma rozwijamy się i staramy się poprawiać błędy które każdemu się zdarzają, dlatego szanujemy opinie i sugestie naszych klientów i jesteśmy wdzięczni za zgłaszanie nam swoich uwag na e-mail sklep@ilily.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Życzymy udanych zakupów i liczymy na miłą współpracę.

Dane kontaktowe

Tel. 663 304 050 Marcin

Nr konta bankowego

36 1240 6494 1111 0011 2326 4111

Godziny otwarcia sklepu

Pon-Pt 10:00-18:00

Dane firmy

MAV Marcin Awiżeń

ul. Morelowa 4, 66-415 Kłodawa
NIP 5992602146